NEA PURMER RUN 2020

Een nieuw loopevenement in Purmerend vanaf het industrieterrein.
Op zondag 8 maart organiseert Atletiekvereniging NEA Volharding, de eerste editie van de NEA Purmer-Run.
De loop wordt gehouden in het nieuwe gedeelte van de Baanstee Noord en komt in de plaats van de Munnikloop.
De lopers kunnen kiezen uit vier afstanden die worden gelopen op een grotendeels autovrij parcours.
Caravancentrum Waterland neemt een speciale plaats in tijdens dit evenement.
Zowel start als finish zullen hier plaatsvinden.
Hier kunnen de lopers zich omkleden en hun kleding en overige spullen veilig achterlaten.
Naast de noodzakelijke voorzieningen zoals AED, EHBO, sanitair is er een speaker die het evenement van commentaar zal voorzien.
Ook zal een DJ aanwezig zijn om de lopers met opzwepende beats naar mooie prestaties te leiden.
Fysiotherapie en sportrevalidatiecentrum Bijman & Helsloot verleent medewerking aan het evenement.
Zowel voor als na afloop kunnen lopers zich laten adviseren over alle facetten van het hardlopen en is er voor de lopers de mogelijkheid om kosteloos te worden gemasseerd.
Er is een podium op alle afstanden en de deelnemers aan de jeugdloop zijn verzekerd van een medaille.
Inschrijven kan tot 30 minuten voor aanvang van jouw favoriete afstand bij Caravan Centrum Waterland.
Wil je zeker zijn van een startbewijs, schrijf je dan in via voorinschrijving op: inschrijven.nl

Locatie: Polderweg 18,1446 AA Purmerend.
Gratis parkeren en fietsenstalling op het terrein van Caravan Centrum Waterland.
Het programma ziet er als volgt uit:
- 10:30 uur 1 KM Jeugdloop Eur 3,-
- 10:40 uur 3 KM Eur 3,-
- 11:00 uur 10 KM Eur 7,-
- 11:15 uur 5 KM, Kees van Rijn Memorial Eur 5,-

De eerste PurmerRun in Purmerend.

Ondanks de voorspellingen toch mooi loopweer. Wel wat fris, vooral tegen wind.

Met 134 deelnemers een geslaagd Evenement

 

 

Uitslagen Nea PurmerRun    
Purmerend - Zondag 8 maart 2020    
         
JEUGD, 1000 METER      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Maartje Rol NEA Volharding 4:26  
2 Kevin Konijn NEA Volharding 4:28  
3 Maya Bijron NEA Volharding 4:34  
4 Pieter Bron NEA Volharding 4:36  
5 Kim de Greeuw Hollandia 5:03  
6 Zoey Bakker NEA Volharding 5:06  
7 Owen Pankras NEA Volharding 5:07  
8 Simon de Jong NEA Volharding 5:40  
9 Levi Lam NEA Volharding 5:51  
10 Eva Kamping NEA Volharding 6:00  
11 Jens Mosch Purmerend 6:31  
12 Evi Ringnalda Purmerend 6:50  
         
MAN, 3000 METER      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jelle Rol NEA Volharding 12:46  
2 Jarlath WADEY Purmerend 13:10  
3 Darron WADEY NEA Volharding 13:46  
4 Jonathan Verlaan Purmerend 14:30  
5 Barry Kamping NEA Volharding 14:45  
6 Kay Mosch Voor Kees 20:24  
7 Killiam Mosch Voor Kees 20:25  
         
VROUW, 3000 METER      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Lieke Kamping NEA Volharding 14:44  
2 Mylene Merlijn NEA Volharding 16:17  
3 Michelle paes Purmerend 24:07  
4 Helen Schneider Purmerend 24:07  
         
MAN, 5000 METER      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Martijn van Rijn Triathlon 18:58  
2 Menno Merlijn NEA Volharding 19:07  
3 Veron Lust NEA Volharding 19:21  
4 Kees Bot Hollandia 19:26  
5 Mark Konings Zaanland 20:11  
6 Pieter van de Wiel Hollandia 20:58  
7 Youri Zaanland 21:38  
8 Bart van Rijn DOKEV 22:18  
9 Henk Moerdijk Purmerend 22:55  
10 Dennis Buis Sligro 23:44  
11 Wim van Rijn Noordkop 24:34  
12 Johan Mosch Triathlon 25:01  
13 Willem hakkert NEA Volharding 27:07  
14 Ties Arensman NEA Volharding 27:17  
15 Arie Bierhaalder Neck 27:18  
16 Jan van Zalinge avVN 27:20  
17 C. van Zalinge Kwadijk 27:25  
18 Kasper Goossens NEA Volharding 27:36  
19 Frans van der Hrost Amersfoort 28:48  
20 Nico Molenaar Sligro 29:08  
21 Fred Fokke NEA Volharding 30:18  
22 Patrick Looys Purmerend 30:47  
23 Treasure Molenaar Sligro 31:12  
24 Thomas Nijdam Voor Kees 31:26  
25 Pieter Rol Purmerend 32:10  
26 Peter van Rijn Apeldoorn 32:40  
27 Wim Huijsman Triathlon 33:28  
28 Sebastiaan de Vries Purmerend 35:40  
29 Frank Purmerend 1:05:47  
30 M. Mercks Purmerend 1:06:33  
         
VROUW, 5000 METER      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Annemieke de Boer Zaanland 22:09  
2 Annemieke Bot Hollandia 22:17  
3 Laura Babucci NEA Volharding 22:51  
4 Ineke Luppers NEA Volharding 24:40  
5 Kim van der kroon Amsterdam 25:49  
6 Tara de Greeuw Hollandia 25:58  
7 Olga Lagas Purmerend 27:01  
8 Erna Dijkers NEA Volharding 27:04  
9 Christa Dijkers NEA Volharding 27:08  
10 San Fermin Triathlon 27:24  
11 Ellen Dijkman NEA Volharding 27:45  
12 Sharon da Cunha Purmerend 28:38  
13 Ine Hersbach Purmerend 29:02  
14 Nel Reijne NEA Volharding 29:47  
15 Jose van Meetelen NEA Volharding 30:19  
16 Femke van Rijn Amersfoort 31:26  
17 Judith Goedhart Purmerend 32:17  
18 Carola Mijne Purmerend 32:17  
19 Antoinette van der Horst Amersfoort 32:22  
20 Marlies van Rijn Apeldoorn 32:39  
21 Winnie van der Kroon NEA Volharding 33:22  
22 Shanne de Punder Middenbeemster 33:28  
         
MAN, 10000 METER      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Bouke Bouma AV Edam 34:03  
2 Awet Haille Beverwijk 36:53  
3 Jeroen Lute Zuid Scharwoude 39:13  
4 Ferry Pronk Diemen 40:18  
5 Jeffrey van Diepen Hollandia 40:30  
6 Dario Perez Waterland 40:43  
7 Sam Verlaan Purmerend 40:52  
8 Marco Rol NEA Volharding 43:29  
9 Alex Wegman Purmerend 43:33  
10 Jeroen van Vuuren Loopgroep Aart Stigter 43:35  
11 Mark Scheijde Zaanland 43:39  
12 Ronald Gitzels Hollandia 43:50  
13 Mark Lodewijks TVP 43:57  
14 Ronald Gordijn NEA Volharding 44:05  
15 Alex Gitzels Hollandia 44:18  
16 Bob van Heerden avVN 44:30  
17 Jereon van Eten NEA Volharding 44:32  
18 Karsten Ringnalda NEA Volharding 44:43  
19 Johan Schrumpf Purmerend 45:29  
20 Jeroen Kuyper NEA Volharding 46:08  
21 Evert Nagel Bijman en Helsloot 46:42  
22 Chris Snel Loopgroep Hoorn 46:59  
23 Frank Ettes Hollandia 48:32  
24 Paul van Zoolingen Purmerend 48:58  
25 Henk Meester NEA Volharding 49:55  
26 René Nieuwenhuijse Purmerend 49:55  
27 F. van Baar NEA Volharding 50:41  
28 Mart Veldkamp Purmerend 50:51  
29 Matthijs van Ankeren Purmerend 50:53  
30 Bob van den Bergh Purmerend 51:50  
31 Fred Nobbe Purmerend 55:01  
32 Kevin van Zwienen Purmerend 52:17  
33 Remco Konijn Purmerend 52:34  
34 Theo van Zwienen Purmerend 52:48  
35 René Nat Purmerend 53:41  
36 Bertus van de Wateringen Purmerend 55:04  
37 Rowdy Bakker Purmerend 55:05  
38 Rob van zijl Purmerend 55:25  
39 Gerard Koolstra Koog aan de Zaan 56:16  
40 Bob Renkema Phanos 56:45  
41 Klaas Lakeman Heemskerk 57:46  
42 Rene van Wijk NEA Volharding 59:27  
43 Wim Bakels Volendam 1:03:08  
44 Reemt Stolp Purmerend 1:07:42  
45 Bas Veltmeijer Purmerend 1:12:28  
         
VROUW, 10000 METER      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Nicky van Bruggen Purmerend 49:37  
2 Gizelle Rijnen NEA Volharding 50:05  
3 Wendy Jong Purmerend 51:36  
4 Fatima van de Kommer NEA Volharding 52:56  
5 Nancy   53:38  
6 Maayke vink NEA Volharding 54:27  
7 Chantal Nobbe Purmerend 54:37  
8 Marloes Ouwerkerk NEA Volharding 55:24  
9 Anouschka Ploeger NEA Volharding 55:27  
10 Jessica van Eeten NEA Volharding 56:45  
11 Marijke Noom Wormerveer 59:47  
12 Angelique van Zijl Purmerend 1:00:10  
13 Inge Tishauser Purmerend 1:08:21  
14 Joke Martens NEA Volharding 1:11:51