We hadden deze avond heerlijk weer en alle pupillen waren erg enthousiast aan het rennen.

Met een echte starter en een volle jurytrap was dit voor alle pupillen een mooie oefening voor de komende wedstrijden.
De A1 pupillen hadden deze avond 40 meter gelopen, de trainers en jury kwamen er helaas te laat achter dat deze categorie eigenlijk 60 meter had moeten rennen.
Al met al was het een zeer geslaagde avond. Onderstaand de resultaten.

 

Mini pupillen, meisjes.

  Naam  40 meter Tijd
1 Babucci   Laura 9.15
2     Sylvie 9.38
3     Nienke 9.77
4     Marene 10.15
5 Vos de Brenda 10.43
6 Jongejeugd   Milou 10.97

 

Mini pupillen, jongens.

  Naam 40 meter Tijd
1     Daan 8.06
2 Molen van der Timo 8.15
3 Hamburg van Joep 9.15
4     Wessel 9.26

 

C pupillen, meisjes.

  Naam 40 meter Tijd
1 Meijer   Ileana 8.65
2     Eden 8.68
3 Mulder   Keira 8.78
4 Vinke   Loïs 8.86
5 Meurs   Charlotte 8.87
6     Eline 11.04

 

C pupillen, jongens.

  Naam 40 meter Tijd
1 Groen   Jelle 7.62
2 Dias Gago   Milan 7.81
3 Kok   Timen 8.39
4 Heijnis   Jerre 9.16
5 Bijl   Kjell 9.20
6 Vries de Rens 9.97

 

B pupillen, meisjes.

  Naam 40 meter Tijd
1 Leenstra   Romy 7.47
2 Schouten   Sarah 8.49
3 Rookhuizen van Samira 8.91
4 Visser   Pien 8.96

 

B pupillen, jongens.

  Naam   40 meter Tijd
1 Gramsma   Mirco 7.19
2 Arensman   Ties 8.15

 

A1 pupillen, meisjes.

  Naam 40 meter Tijd
1 Terweij   Thyra 6.46
2 Bout   Marit 6.91
3 Mast   Eline 6.93
4 Jongejeugd   Julia 6.99
5 Groot   Jordan 7.72
6 Faas   Sanne 7.80
7 Jongeneel   Milou 7.87
8 Hoff van 't Britt 7.95
9 Merwe van de Laura 8.22
9 Poot   Dagmar 8.22
11 Broek   Gwen 8.28
12 Kuller   Robin 8.86
13 Babucci   Elisa 9.01
14 Aakoek   Kaoutar 9.16
15 Bloemendaal   Silvia 9.41

 

A1 pupillen, jongens.

  Naam 40 meter Tijd
1 Geugjes   Collin 6.85
2 Jellema   Thomas 7.24
3 Graanboom   Wouter 7.27
4 Scucces   Stijn 7.79
5 Stijns   Benjamin 7.82
6 Roemer   Thomas 7.90
7 Wagtendonk van Kevin 8.79
8 Bosman   Sam 8.84

 

A2 pupillen, meisjes.

  Naam 60 meter Tijd
1 Voorn   Dyanne 10.26
2 Jacques   Emilie 10.34
3 Goezinnen   Mellani 10.59
4 Rookhuizen van Francis 11.75
5 Wück   Rosalinde 11.79
6 Voorn   Michelle 11.94
7 Vink   Pascalle 11.89
8 Kersten   Manon 12.55

 

A2 pupillen, jongens.

  Naam 60 meter Tijd
1 Hof van het Jeroen 10.23
2 Mulder   Timothy 10.32
3 Zijlstra   Tim 10.59
4 Stenvers   Sam 11.83
5 Huygens   Ruben 13.66

 

Ook de kinderen die in deze periode trainen in het kader van de jeugd sportpas konden meedoen aan deze challenge. Zo konden zij behalve de training uitproberen, ook direct ervaren hoe het er op een echte wedstrijd aan toe gaat.

  Naam 60 meter geb.jaar Tijd
1 Osindero   Adekunbi 2002 11.18
2 Meijer   Luna 2005 11.48
3 Helstone   Lindsay 2005 11.70
4 Leeuwaarden van Danisha 2005 11.94
5 Beilschmidt   Kim 2004 12.32
6 Imming   Resa 2004 12.90
7 Rozeboom   Evy 2006 14.96
8 Pleune   Majella 2001 15.11
9 Mijzen   Roxy 2005 15.63
10 mac Bruitzman   Michelle 2006 15.78

 

  Naam 60 meter geb.jaar Tijd
1 Dijkman   Yarno 2005 12.47
2 Noord van den Duncan 2004 12.57
3 Gelder van Leon 2005 12.90
4 Kooijman   Mike 2006 13.04
5 Kuiper   Lars 2004 13.36
6 Onel   Wout 2006 13.71
7 Nukoop   Thijmen 2006 14.38